טיולי צילום בחו"ל

אני מדריך מגוון של טיולי צילום בעולם בנושאי צילום טבע, נוף ובעלי חיים. הטיולים מתמקדים במקומות ואזורים מיוחדים ופראיים כמו איסלנד, טנזניה, נמיביה, קנדה, הדולומיטים באיטליה, שפיצברגן ועוד. בכל יעד מתוכנן אורך הטיול, המסלול והעונה הטובים ביותר כדי להפיק את המיטב מן השטח ולצלם תמונות מדהימות. 

במהלך הטיולים נשמר יחס הדרכה גבוה כדי לתת תשומת לב מקצועית ואישית לכל משתתף. מטרת הטיולים היא קודם כל ליהנות מהטבע והיעד, כמו כן במהלך כל הטיול ניתנת הדרכת צילום הכוללת טיפים וטכניקות צילום, צילום בשטח, ביקורת ועזרה כדי להטמיע את החומר ולחזור עם תמונות בלתי נשכחות. רוב הטיולים כוללים את כל סידורי הטיסות, נסיעות וכלכלה מלאה – כדי שלא תצטרכו להתעסק בשום דבר חוץ מלטייל, לצלם וליהנות!

את הפירוט המלא על הטיולים תוכלו למצוא באתר החברה שלי www.wildtravel.co.il

מה עושים בטיולי צילום?

קודם כל מטיילים! אם אתם מצלמים או לא, טיול בטבע זו חוויה בלתי נשכחת. בין אם נטייל בין נופי הרים או מדבריות מרשימים, נראה זוהר צפוני, או נעשה ספארי צפויה לכם הרפתקה משכרת חושים. מעבר לצילום עצמו, המרכיבים הכי חשובים בכל טיול הם ההנאה מהטיול עצמו, מהחברה והאווירה הטובה.

טיולי צילום - צלמים בטיול צילום בהרי הדולומיטים | תומר רצאבי

טיולי הצילום שלי מתוכננים ובנויים כדי לאפשר למשתתפים לצלם תמונות מרהיבות. החל מהלוקיישנים בהם נבקר, העונה הנכונה, השעות הטובות במהלך היום, מרדף אחרי אור טוב ועוד. בתוך כל זה, תקבלו הדרכת צילום מקצועית שתתן לכם כלים וידע בטכניקות וראייה צילומית שילוו אתכם הרבה קדימה ויאפשרו לכם להתפתח ולהשתפר.

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

צריך נסיון קודם בצילום?

בטיולים שלי אין צורך בידע או נסיון קודם. הדרכת הצילום ניתנת לכל מטייל בהתאם לרמה והצורך שלו בנושאים שונים כמו טכניקות צילום וראייה צילומית. בין אם יש לכם סמארטפון, מצלמה בסיסית או ציוד מקצועי, תקבלו הדרכה מתאימה עבורכם עם יחס אישי וברמה הגבוהה ביותר.

My group in a photography workshop at Spitsbergen - Tomer Razabi Photography

צריך ציוד צילום מסוים?

אין דרישה לציוד צילום ספציפי. אין ספק שציוד מתאים יכול לשדרג את החוויה ואני אשמח לייעץ לכם לגבי הציוד המומלץ בהתאם לסוג הטיול. בכל מקרה ועם הציוד שיש לכם, אדאג שתקבלו את התוצאות הכי טובות שאפשר.

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

זה מתאים למי שלא מצלם?

בהחלט כן! בהנחה שקצב טיול רגוע יותר מתאים לכם, אתם תיהנו מאוד. בזמן שהצלמים מצלמים, מטיילים יכולים ליהנות מהטבע סביבנו. מבחינת הלו״ז היומי, במקום לרוץ בין מספר גדול של אתרים במהלך היום, תגלו שיש לכם זמן ורוגע ליהנות, לנשום ולהיטמע בטבע של המקומות בהם נבקר.

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

יש יתרונות לטיולי צילום?

בטיולי הצילום שלי, תיהנו מלא מעט יתרונות שלא קיימים בטיולים רגילים. הקבוצות הן קבוצות קטנות - אין בלאגן ומקבלים המון יחס הדרכה אישי. מתמקדים בטיול באתרי נוף מדהימים, מפגש עם בעלי חיים, או תופעות טבע ולא במלכודות תיירים משעממות. הלו״ז היומי מותאם לכך שנהנה ונבלה זמן איכותי במקומות אליהם נגיע, במקום ״לסמן וי״ ולרוץ ממקום למקום.

My group in a photography workshop at The Dolomites - Tomer Razabi Photography

איך מתקדמים?

הכי כיף לדבר

מעדיף מיילים

אין על וואטסאפ

מחכה שתחזור אלי