סדנאות צילום בישראל

אני מדריך מגוון של סדנאות צילום בישראל בנושאי צילום טבע – סדנאות צילום נוף, צילומי לילה וכוכבים וצילום בעלי חיים. הסדנאות מתקיימות בלוקיישנים מיוחדים שנבחרו בקפידה ובעונה המתאימה לכל לוקיישן כדי להפיק את המיטב מן השטח ולצלם תמונות מדהימות. הסדנאות מתקיימות בקבוצות קטנות כדי לאפשר יחס הדרכה מקצועי ואישי המאפשר לכל משתתף למצות את המירב מהסדנה. מטרת הסדנאות היא ללמוד טכניקות צילום חדשות, הבנת דגשי הקומפוזיציה בנושאים שונים, תרגול בשטח כדי להטמיע את החומר וכמובן – ליהנות מהטבע וחווית הצילומים בשטח. הסדנאות כוללות שילוב של הרצאות, צילומים בשטח וכן לינה וארוחות כדי שלא תצטרכו להתעסק בשום דבר חוץ מלצלם וליהנות!

את הפירוט המלא על הסדנאות תוכלו למצוא באתר החברה שלי – www.wildtravel.co.il

מה עושים בסדנאות צילום?

מטרת סדנאות הצילום היא להעשיר לכם את הידע הטכני, הראייה הצילומית ולהנות מחווית שטח יחודית בטבע! במהלך הסדנאות יועברו הרצאות עיוניות מקדימות ונתרגל בשטח טכניקות צילום שונות עם יחס הדרכה אישי. הסדנאות כוללות מעטפת מפנקת עם ארוחות, קפה ופינוקים.

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

צריך נסיון קודם בצילום?

כן, סדנאות הצילום מתאימות לבעלי ידע בסיסי ונדרשת הבנה ושליטה בחשיפה ידנית בצילום. הדרכת הצילום ניתנת לכל משתתף בהתאם לרמה והצורך שלו בנושאים שונים כמו טכניקות צילום וראייה צילומית. בין אם יש לכם מצלמה בסיסית יחסית או ציוד מקצועי יותר, תקבלו הדרכה מתאימה עבורכם עם יחס אישי וברמה הגבוהה ביותר.

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

צריך ציוד צילום מסוים?

כדי להשתתף בסדנאות תצטרכו ציוד צילום יחסית בסיסי - מצלמה עם שליטה ידנית ועדשת קיט בסיסית. בחלק מהסדנאות מומלץ להביא עדשות ספציפיות כמו עדשות רחבות לצילום נוף, עדשות Tele, חצובה, שלט חוטי או ציוד אחר בהתאם לנושאים אותם נצלם.

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

זה מתאים למי שלא מצלם?

בהחלט כן! בני זוג, חברים או בני משפחה המעוניינים להצטרף לסדנאות הצילום יכולים להשתתף בתשלום סמלי. במקומות בהם אנחנו מצלמים כל המשתתפים יוכלו ליהנות מטבע ונופים יפייפים.

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

מה מיוחד בסדנאות צילום?

בסדנאות הצילום שלי תיהנו מלא מעט יתרונות! הקבוצות הן קבוצות קטנות עם המון יחס הדרכה אישי. הלוקיישנים והעונות נבחרים באופן ממוקד כדי שתוכלו לצלם תמונות מדהימות. הלו״ז בסדנה מתוכנן כך שיהיה לכם זמן לצלם ולהנות מחוויה יחודית בטבע.

My group in a photography workshop at Mount zin and Bulbus field in Israel - Tomer Razabi Photography

איך מתקדמים?

הכי כיף לדבר

מעדיף מיילים

אין על וואטסאפ

מחכה שתחזור אלי