פסיפס תמונות נוף - קורס צילום נוף | תומר רצאבי

קורס צילום נוף

קורס צילום נוף המקיף והמקצועי בישראל. הקורס מיועד לאוהבי טבע ונופים הרוצים להשתפר בצילום נוף כתחביב, בצילומי נוף בישראל, כהכנה לטיולי צילום בחו"ל ועוד. שילוב של שיעורים עיוניים מעמיקים ומרתקים ויציאות שטח בהן נתרגל את החומר הנלמד בלוקיישנים מיוחדים. הקורס מתקיים בקבוצה קטנה ואיכותית עם יחס הדרכה בלתי מתפשר, אישי ומוקפד!

פסיפס תמונות נוף - קורס צילום נוף | תומר רצאבי
 • טכניקות בצילום נוף
 • קומפוזיציה וראייה צילומית
 • שימוש בעדשות רחבות ופילטרים
 • צילומי טיים לאפס ושבילי כוכבים
 • צילום לילה וכוכבים
 • צילום פנורמות
 • עריכת תמונות

הקורס הקרוב

16.07.24 | ימי ג׳
(לצפייה בסילבוס)

למי זה מתאים?

צלמים עם ידע בסיסי בצילום
שליטה במצב חשיפה ידני

מטרת הקורס

בקורס תרכשו ידע מקיף ורחב בטכניקות צילום נוף ופיתוח הראייה הצילומית

גודל הקבוצה

אינטימית | מקסימום 10 משתתפים

מה לומדים בקורס צילום נוף?

1

עדשות רחבות, קומפוזיציה, 
טכניקה, פילטרים וחשיפות ארוכות

בשיעור הראשון נכנס לעולם צילום הנוף ונלמד נושאים מרכזיים שילוו אותנו לאורך הקורס - היתרונות ושימוש נכון בעדשות רחבות, טכניקות וחשיפה נכונה, עומק שדה ופרמטרים טכניים. נדבר על דגשים בקומפוזיציה וראייה צילומית שהופכים תמונות נוף למעניינות ומיוחדות. נלמד על חשיפות ארוכות, קשיי תאורה הקיימים בצילום נוף ואיך מתמודדים איתם בעזרת פילטרי ND מכהים ומדורגים.

1

עדשות רחבות, טכניקה, קומפוזיציה, פילטרים וחשיפות ארוכות

בשיעור הראשון נכנס לעולם צילום הנוף ונלמד נושאים מרכזיים שילוו אותנו לאורך הקורס - היתרונות ושימוש נכון בעדשות רחבות, טכניקות וחשיפה נכונה, עומק שדה ופרמטרים טכניים. נדבר על דגשים טיפים וטריקים בקומפוזיציה שהופכים תמונות נוף למעניינות ומיוחדות. נלמד על חשיפות ארוכות, נדון בקשיי תאורה הקיימים בצילום נוף ואיך מתמודדים איתם.

צילום נוף מפל הבניאס - צילום: תומר רצאבי

2

יציאה לשטח - צילומי שקיעה
בחוף פלמחים

שיעור מעשי בו נתרגל וניישם את מה שלמדנו בשיעור הראשון - איך לנצל את היתרונות של עדשות רחבות, שימוש בפילטרים מכהים ומדורגים וניישם את הטכניקות ושיקולי הקומפוזיציה שלמדנו עליהם בשיעור. נתרגל צילום נוף בחשיפות ארוכות, התמודדות עם תנאי התאורה בשטח ואיך להוציא את המקסימום מהלוקיישן. 

2

יציאה לשטח - צילומי שקיעה בחוף פלמחים

בשיעור השני נתרגל וניישם את מה שלמדנו בשיעור הראשון - איך לנצל את היתרונות של עדשות רחבות, שימוש בפילטרים מכהים ומדורגים וניישם את הטכניקות ושיקולי הקומפוזיציה שלמדנו עליהם בשיעור. נתרגל צילום נוף בחשיפות ארוכות, התמודדות עם תנאי התאורה בשטח ואיך להוציא את המקסימום מהלוקיישן.

צילום נוף - שקיעה בחוף פלמחים | צילום: תומר רצאבי

3

יציאה לשטח - צילומי זריחה
בחוף מיוחד בים המלח

בשיעור זה נמשיך לתרגל את מה שלמדנו בלוקיישן מהמיוחדים בארץ ואף בעולם לצילום נוף תוך הפקת לקחים משיעור השטח הקודם. ננצל את תוואי השטח הטבעיים והמיוחדים של קו החוף ליצור קומפוזיציות מעניינות ונשים דגש על הפרטים הקטנים והחשובים שעושים תמונה גדולה – קימפוז מדויק, זוית צילום מתאימה, שיקולי חשיפה מתאימים ועוד.

3

יציאה לשטח - צילומי
זריחה בים המלח

בשיעור זה נמשיך לתרגל את מה שלמדנו בלוקיישן מהמיוחדים בארץ ואף בעולם לצילום נוף תוך הפקת לקחים משיעור השטח הקודם. ננצל את תוואי השטח הטבעיים והמיוחדים של קו החוף ליצור קומפוזיציות מעניינות ונשים דגש על הפרטים הקטנים והחשובים שעושים תמונה גדולה – קימפוז מדויק, זוית צילום מתאימה, שיקולי חשיפה מתאימים ועוד.

צילום נוף זריחה בים המלח - צילום: תומר רצאבי

4

משוב על עבודות, פנורמות,
צילומי לילה וטיים לאפס

את השיעור נתחיל עם משוב על התמונות ממפגשי השטח הקודמים. נבין מה עלינו לשפר, מה עשינו נכון מבחינה טכנית ומבחינת הקומפוזיציה ואיך אפשר להשתפר. בחלקו השני של השיעור נלמד על צילום פנורמות, צילום נוף בלילה וצילום כוכבים. נלמד על הקשיים בצילום מסוג זה ואיך מתמודדים איתם, וגם על צילומי טיים לאפס מרהיבים וצילום שבילי כוכבים.

4

משוב על עבודות, פנורמות, צילומי לילה וטיים לאפס

את השיעור נתחיל עם משוב על התמונות ממפגשי השטח הקודמים. נבין מה עלינו לשפר, מה עשינו נכון מבחינה טכנית ומבחינת הקומפוזיציה ואיך אפשר להשתפר. בחלקו השני של השיעור נלמד על צילום פנורמות, צילום נוף בלילה וצילום כוכבים, על הקשיים בצילום מסוג זה ואיך מתמודדים איתם, וגם על צילומי טיים לאפס מרהיבים ותמונות של שבילי כוכבים.

צילום נוף בלילה הר צין ושדה הבולבוסים - צילום: תומר רצאבי

5

יציאה לשטח - פנורמות, צילומי
לילה וטיים לאפס/שבילי כוכבים

בחלקו הראשון של השיעור נתרגל צילומי פנורמות, נשים לב על הקפדה של הטכניקה הנכונה ליצירת קומפוזיציה המתאימה לחיבור התמונות. לאחר השקיעה נעבור לחלק של צילומי לילה וכוכבים, ונתרגל צילום טיים לאפס ושבילי כוכבים. כל פריים בטיים לאפס שלנו יהיה בטכניקה של צילום לילה וכוכבים, וככה נשלב את שתי הטכניקות שלמדנו בשיעור הקודם לסרטון מטריף.

5

יציאה לשטח - פנורמות, צילומי לילה וטיים לאפס

בחלקו הראשון של השיעור נתרגל צילומי פנורמות, נשים לב על הקפדה של הטכניקה הנכונה ליצירת קומפוזיציה המתאימה לחיבור התמונות. לאחר השקיעה נעבור לחלק של צילומי לילה וכוכבים, ונתרגל צילום טיים לאפס. כל פריים בטיים לאפס שלנו יהיה בטכניקה של צילום לילה וכוכבים, וככה נשלב את שתי הטכניקות שלמדנו בשיעור הקודם לסרטון מטריף.

צילום נוף שבילי כוכבים שמורת דדוולי בנמיביה - צילום: תומר רצאבי

6

יציאה לשטח - תרגיל שטח
מסכם בחוף יפייפה

לאחר שצברנו נסיון רב במהלך הקורס נצא לשיעור שטח מסכם בלוקיישן מיוחד בו ניישם ונטמיע את הידע שרכשנו במהלך הקורס. בשיעור זה נתמקד ביצירת תמונת נוף מדויקת שמכילה את כל השיקולים החשובים שנלמדו במהלך הקורס. נעבוד על מציאת הסצינה המעניינת בלוקיישן, קימפוז מדויק, טכניקה וחשיפה נכונה, וכל מה שצריך כדי לצלם את התמונה שדמיינו.

6

יציאה לשטח - תרגיל שטח מסכם בחוף יפייפה

לאחר שצברנו נסיון רב במהלך הקורס נצא לשיעור שטח מסכם בלוקיישן מיוחד בו ניישם ונטמיע את הידע שרכשנו במהלך הקורס. בשיעור זה נתמקד ביצירת תמונת נוף מדויקת שמכילה את כל השיקולים החשובים שנלמדו במהלך הקורס. נעבוד על מציאת הסצינה המעניינת בלוקיישן, קימפוז מדויק, טכניקה וחשיפה נכונה, וכל מה שצריך כדי לצלם את התמונה שדמיינו.

צילום נוף שקיעה בחוף הבונים - צילום: תומר רצאבי

7

עיבוד ועריכת תמונות נוף
בתוכנת Lightroom

עיבוד הוא חלק בלתי נפרד מעולם הצילום הדיגיטלי ויישום נכון של עריכת תמונה יאפשר לנו להוציא את המיטב מהתמונות שלנו. בשיעור זה נבין את ההבדל בין התמונה המתקבלת מהמצלמה ומה שראינו בשטח. נלמד איך לאזן את התאורה, להדגיש את הצבעים, איך לנצל את הטווח הדינמי של קובץ RAW, איך להדגיש את הקומפוזיציה וליצור תמונה בלתי נשכחת.

7

עיבוד ועריכת תמונות נוף בתוכנת לייטרום

עיבוד הוא חלק בלתי נפרד מעולם הצילום הדיגיטלי ויישום נכון של עריכת תמונה יאפשר לנו להוציא את המיטב מהתמונות שלנו. בשיעור זה נבין את ההבדל בין התמונה המתקבלת מהמצלמה ומה שראינו בשטח, נלמד איך לאזן את התאורה, להדגיש את הצבעים, איך לנצל את הטווח הדינמי של קובץ RAW ואיך להדגיש את הקומפוזיציה וליצור תמונה בלתי נשכחת.

צילום נוף מפל סליילנדפוס באיסלנד - צילום: תומר רצאבי

למה כדאי לך להצטרף לקורס צילום נוף שלי?

המדריך שלך

בהדרכת תומר רצאבי - צלם נוף וטבע מומחה, ממובילי תחום צילום הנוף בישראל

הדרכה מקצועית

ידע וניסיון הדרכה של מאות צלמים בטיולים ברחבי העולם ועשרות קורסים בישראל

קבוצות קטנות

הקורס מתקיים בקבוצה קטנה ואיכותית של 6-10 משתתפים בלבד

יחס אישי

דגש על יחס הדרכה אישי בשיעורים מעשיים בהתאם לרמה של כל משתתף

אחריות מלאה

תוכלו לחזור ולהשלים שיעורים שפספסתם בכל אחד מהקורסים הבאים, ללא הגבלת זמן או תשלום נוסף

הקלטות שיעורים

במידה ופספסתם אחד מהשיעורים העיוניים, תוכלו להשלים אותו במלואו ע״י צפייה בהקלטות מלאות של השיעורים

השאלת ציוד

השאלה של פילטרים לתרגול במהלך השיעורים המעשיים, כולל מערכות המתאימות לעדשות רחבות

איכות ונוחות למידה

השיעורים העיוניים מתקיימים בכיתה מרווחת ומאובזרת. לנוחיותכם אפשר להצטרף לשיעורים העיוניים גם ב- ZOOM

המלצות המשתתפים על הקורס

נרשמתי לקורס צילום נוף בהדרכתו של תומר רצאבי שהעביר את הקורס במקצועיות רבה ובאמת מכל הלב. כל כך שמח שנרשמתי וגיליתי שלא משנה כמה נסיון יש לי בצילום - תמיד יש מקום ללמוד עוד ולהתפתח. מחכה בקוצר רוח להצטרף למסע צילום באיסלנד ואח״כ טנזניה ואח״כ... תיאבון גדול!! (:


עמית רונת

כחובבת טיולים בעולם, היה חשוב לי לשדרג את התמונות שלי. מרגישה שקיבלתי הרבה כלים כאלה בקורס, וכבר מצפה לטיול הגדול הבא בכדי ליישם את הנלמד. תומר היה סבלני לכל שאלותי, עוד משלב בחירת ציוד הצילום ועד לכל נושא בקורס שביקשתי לחדד. בטוחה שעוד ניפגש בקורסים או בטיולי צלמים שאני חולמת לעשות.


רוית מטרסו

ראשית, תודה ענקית לתומר רצאבי, על חווית לימוד מדהימה ומהנה. אתה מורה מצוין, מקמפז בחסד עליון ועם ים סבלנות לשגעונות של כולנו. השיעורים, גם הטכניים וגם המעשיים מרתקים, מעשירים ומאוד מהנים. למרות שקר, הדרכים לפעמים עקלקלות ואף בוצי ורטוב, בלב פנימה חם ומגניב. אין כמו עדשה רחבה להוציא את הארץ שלנו יפה ומהממת.


משה מלל

איך מתקדמים?

הכי כיף לדבר

מעדיף מיילים

אין על וואטסאפ

מחכה שתחזור אלי

ציוד צילום

איזה ציוד צילום צריך בשביל הקורס?

 • מצלמה עם שליטה ידנית, עדיפות למצלמות DSLR או מצלמות Mirrorless עם אפשרות להחלפת עדשות
 • עדשה רחבה: 18 מ"מ או רחבה יותר עבור מצלמות קרופ, 24 מ"מ או רחבה יותר עבור מצלמות פול פריים
 • שלט חוטי עם אפשרות תקיעה של המחשף
 • חצובה חובה

יש ציוד מומלץ?

עלות הקורס - 1,880 ש"ח

מה עוד חשוב לדעת?

 • הקורס מתקיים בקבוצות קטנות של עד 10 משתתפים עם יחס הדרכה אישי ומקצועי
 • על מנת להשתתף בקורס יש צורך בידע בסיסי בצילום - שליטה במצב חשיפה ידני 
 • במהלך הקורס יושאלו למשתתפים פילטרים מכהים ומדורגים, כולל ערכות 100 מ"מ המתאימות לעדשות רחבות
 • השיעורים מתקיימים בשעות 18:30 עד 21:30, שיעורי השטח מתקיימים סמוך לשעת השקיעה
 • הקורס כולל אחריות מלאה: ניתן לחזור ולהשלים שיעורים, ללא הגבלת זמן או תשלום נוסף

המלצות על קורס צילום נוף

אחת ההחלטות הטובות שעשיתי זה לקחת את הקורס הזה. הזכיר לי כמה אהבתי את זה פעם, והיום מתרגשת מזה מחדש. קורס מעולה, עמד מעבר לציפיות! אהבתי שהועבר בקבוצה קטנה והיה יחס אישי וזמין לכל אחד. תומר אלוף מעביר בצורה נעימה וכיפית, לא חוסך בפרטים. שיעורים ברורים, ושיעורי שטח בכלל חוויה.

יוליה צ'צ'לינצק | קורס צילום נוף נובמבר 2021

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

חיפשתי קורס צילום טבע מתקדם, ומצאתי את הקורס בחיפוש גוגל. הנושאים ומקומות הצילום מצאו חן בעיניי, והביקורות הרבות שדיברו על היחס האישי והנעים של תומר אמרו לי שזה בדיוק מה שאני רוצה. הכל היה בדיוק כמו שתיארו, והיחס המעולה והמסביר של תומר, עשו את הקורס פשוט חבל על הזמן.

נתנאל ליקר | קורס צילום נוף ספטמבר 2021

היה קורס מעולה, נהניתי מכל רגע ולמדתי המון, תודה רבה לתומר המדהים 🙏💙🙏

שרון פרי | קורס צילום נוף ספטמבר 2021

My group in a photography workshop at Mount zin and Bulbus field in Israel - Tomer Razabi Photography

הגעתי לקורס על מנת לנסות להתחבר מחדש לתחום הצילום שאני מאד אוהב מזה שנים רבות- עוד מימי הצילום בפילם. קיוויתי לקבל שידרוג וכלים ביקר בתחום הראיה הצילומית, טכניקות שלא הכרתי וכלים נוספים שיסייעו ויכוונו אותי בהמשך. התוצאה עלתה על הציפיות מאות מונים. הקבוצה הייתה קטנה, מצויינת ומפרגנת וזכיתי לראות זוויות והשקפות שלא היכרתי. ביחס לתומר, זכיתי להכיר צלם- בעצם הרבה יותר מזה ...זכיתי להכיר אדם קשוב רגיש, חף ממניירות ואגו שהיית מצפה מאיש מיקצוע כל כך מיומן ומנוסה. מעבר לכל אלה תומר הינו איש מיקצוע מהמעלה הראשונה אשר יודע לסחוף את קבוצה לאהבתו לצילום ולטבע. תומר נתן יחס אישי ותשומת לב לכל אחד מחברי הקבוצה, וכל אחד קיבל את ההרגשה שתומר מדבר במיוחד אליו. הדגש האישי היה קריטי בעת שיצאנו לצלם בשטח. אין ספק שקיבלתי שידרוג משמעותי בכל התחומים בהם עסקנו, גם אם הכרתי לעומק את התחום התאורטי. לא נותר לי אלא להמליץ בפה מלא ובלב חם על הקורס, ואני משוכנע שאשתתף בקורסים או סדנאות דומות בעתיד.

רם רפאלי | קורס צילום נוף פברואר 2024

ממליץ לכל מי שרוצה להתקדם בצילום נוף, לצאת מאזור הנוחות ולהתחיל ללמוד טכניקות חדשות ופשוט לתרגל. יש הרבה חומר תומך באינטרנט וגם באתר של WILDTRAVEL אבל אין תחליף להתנסות. סדנאות השטח בפלמחים, ים המלח וחוף דור היו מדהימות. תודה לתומר על כל ההשקעה והסבלנות והיחס האישי.

יעקב דוזלי | קורס צילום נוף אפריל 2021

קורס צילום נוף הטוב ביותר. הודות לתומר רצאבי הצלם והמדריך שנתן לי ולקבוצה המון . למדנו את כל ה״סודות״ לצילומי נוף מדהימים . תומר עם המון כשרון, העביר את החומר ודאג ליחס אישי לכל אחד בקבוצה! אמשיך להמליץ ובתקוה להפגש שוב בעתיד!

איילה דוד | קורס צילום נוף דצמבר 2023

קורס צילום נוף בהדרכת תומר רצאבי מתנהל ברמה מעל כולם - החל מהידע המקצועי, הדרכה מרתקת, צניעות, יחס אישי ונכונות לענות על כל שאלה. את הקורס סיימתי לא רק עם ידע וכלים המפתחים אותי כצלם וצלם נוף בפרט, אלה גם מוטיבציה ורצון להמשיך לצלם עוד. הקורס עזר לי לצאת מאזור הנוחות ולפתח את יכולות וסגנון הצילום שלי. בפועל היום אני יוצא לטבע ומצלם הרבה יותר מאשר לפני הקורס וזה אומר הכל! זהו הקורס השני שאני עושה אצל Wild Travel והוא לא יהיה האחרון. ממליץ בחום.

נדב הורביץ | קורס צילום נוף ינואר 2022

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

חוויית לימוד מהנה, נחשפתי לעולם שלם המשלב צילום וטבע. ארגז הכלים שקיבלתי במסגרת הקורס תלווה אותי בהמשך וזאת הודות להדרכה מעולה של תומר. מומלץ מאוד. אין לי ספק שארשם לקורסי המשך.

יגאל מור | קורס צילום נוף ספטמבר 2021

 המלצות נוספות

חווית צילום ולמידה מעשירה ומהנה. תומר מעביר את הקורס בצורה ברורה ואיכותית. יחס אישי ופרטני. למדתי הרבה דברים חדשים ונפתחתי לזוויות ראייה חדשות. מומלץ ביותר!

שירה שמס | קורס צילום נוף ינואר 2022

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

אחד מהקורסים הטובים ביותר שהשתתפתי בהם ושתרמו הכי הרבה לשיפור צילומי נוף בזכות היחס האישי, הידע ויכולת העברת החומר. תודה לך תומר.

משה יוגב | קורס צילום נוף ספטמבר 2021

היה קורס נוף נהדר... מקצועיות, איכפתיות וסבלנות מהצוות של Wild Travel. קבוצה קטנה ואינטימית עם יחס אישי לכל אחד ותמיד עם הרבה חן וידע. ממליצה בחום רב, גם לצלמים חדשים וגם לצלמים ותיקים (כמוני).

מיכל יחזקאל | קורס צילום נוף אוקטובר 2020

קורס צילום נוף תומר רצאבי

קורס הצילום עם תומר היה קפיצת דרך גדולה עבורי בהבנת עולם הצילום, גם מבחינה טכנית וגם מבחינת הקומפוזיציה והאומנות שבצילום. מומלץ בחום לכול מי שעוסק בצילום כתחביב. 

רמי דר | קורס צילום נוף מאי 2021

הקורס היה חוויה. תומר מדריך מעולה! מסביר מצויין וקשוב. אשמח להגיע לקורס נוסף בהדרכתו.

ענת אדליסט | קורס צילום נוף דצמבר 2019

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

נרשמתי לקורס צילום נוף כדי לדייק ולטייב את היכולות בתחום. כמו בכל פעילות של החברה, הקורס עלה על הציפיות - תשומת הלב לפרטים, ההתייחסות לכל אחד בקבוצה והמגע האישי הפכו את הקורס - מקורס מקצועי לחוויה.

דרור הראל | קורס צילום נוף אוקטובר 2019

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

אהבתי מאוד להגיע לשיעורים של הקורס. ההדרכה של תומר הייתה מצוינת: סבלנית, מבינה, מלמדת ומעמיקה. השיעורים התאורתיים היו מעניינים ולמרות שהכרתי את החומר הטכני לפני הקורס הרגשתי שאני לומד ומעמיק. השיעורי שטח היו מצויינים ומהנים וציפיתי להם בכליון עיניים כל שבוע. זמן מוגדר לצילום עם אנשים שאוהבים צילום. מצוין!

רון קולט | קורס צילום נוף אפריל 2019

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

קורס צילום נוף בהדרכת תומר רצאבי מועבר בצורה מהנה ומלמדת. המון חומר מועבר ויחד עם החומר גם אהבת הצילום והטבע. ממליץ בחום. שיפרתי בצורה משמעותית את יכולותי.

גדעון שובל | קורס צילום נוף אוקטובר 2018

My group in a photography workshop at the Dolomites - Tomer Razabi Photography

תומר, העברת בצורה מעולה את החומר. השיעורים היו בנויים מצוין ואתה היית ברור. מאוד נהניתי משיעורי השטח, בייחוד חוף פלמחים ודור.

רותם בן חמו | קורס צילום נוף ינואר 2018

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

תומר, העברת בצורה מעולה את החומר. השיעורים היו בנויים מצוין ואתה היית ברור. מאוד נהניתי משיעורי השטח, בייחוד חוף פלמחים ודור.

רותם בן חמו | קורס צילום נוף ינואר 2018

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

חוויה נפלאה. קורס מקצועי מאד ופותח אופקים. תומר מלמד נהדר וחוזר על הדברים כך שכולם יפנימו. אדיב וסבלני ומאיר פנים. אם חשבתי שאני מצלמת טוב - עכשיו הוקפצתי לליגה אחרת. השעורים העיוניים היו בנויים היטב, כולל סיכומים נפלאים שקיבלנו. שעורי השטח היו מרתקים ומועילים. ממליצה מאד על הקורס לכל מי שאוהב צילום וטבע, וגם אם מצלם תקופה ארוכה - בוודאי יש הרבה מה ללמוד מתומר.

אסתי לב | קורס צילום נוף אפריל 2017

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

קורס כייפי ומקצועי עם אווירה של משפחה כמו שרק תומר יכול להעניק. מומלץ בחום רב!

נטע שחק | קורס צילום נוף מאי 2016

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

במשך תקופה ארוכה חיפשתי סדנת העשרה כהמשך לקורסי צילום שעשיתי בעבר. הגעתי לקורס במקרה אחרי שתקופה ארוכה חיפשתי סדנת העשרה שתיתן מעבר לקורסים אותם עשיתי בעבר. חיפשת סדנה שתיתן ידע מעמיק, תיאורטי ומעשי. ומעבר לכל היו חשובים לי שיעשה בסדנה קטנה ועם יחס אישי. עד שיום אחד נתקלתי בתמונה מהממת באחד מפורומי הצילום בהם אני חבר עם תודות לתומר וכך התוודעתי לסדנאות. לאחר שיחה קצרה עם תומר היה לי ברור שזה מה שאני מחפש. הסדנה עצמה עלתה על כל הציפיות – קבוצה קטנה ואיכותית עם יחס אישי תוך לימוד ממשי ותרגול בלוקיישנים מדהימים. ממליץ בחום לכל מי שרוצה להתפתח כצלם ולשכלל את המיומנויות והראיה הצילומית שלו.

ליאור טמסוט | קורס צילום נוף מרץ 2016

תלמידים מצלמים בקורס צילום נוף - תומר רצאבי

מומלץ מאוד לאוהבי צילום נוף. החומר מקיף ומועבר באופן בהיר תוך התחשבות בכל משתתף.

מוטי ברקרסקי | קורס צילום נוף דצמבר 2015

קורס ממוקד בנושא צילום נוף. ההתמקדות בנושא אחד מאפשרת אימון והבנה מעמיקה בנושא. שיח ברור בבחירת הנושא, מיקום, קומפוזיציה, עומק שדה, מדידת אור, חשיפה נכונה ושימוש בפילטרים. צילומי השטח נעשו בפורום מצומצם של משתתפים אשר מאפשר לקבל טיפים רבים, תשומת לב, הדרכה אישית בזמן אמת ומענה לשאלות רבות שעלו תוך כדי התרגול. תומר רצאבי אשר העביר את הקורס, שולט בחומר, חי ונושם את הז’אנר ברמח אבריו. לאורך הקורס חלק בשמחה וברצון טוב מידיעותיו וניסיונו בתחום. בסופו של יום חל שיפור ניכר בתוצאות. הידע והניסיון חלחל לתהליך החשיבה וההכנה לצילום תמונות נוף יפות. ממליץ בחום.

אוהד אורן | קורס צילום נוף אוקטובר 2015

אני מאושר שהחלטתי להירשם לקורס! מרגיש שקיבלתי כלים שבהם אוכל להשתמש ולשדרג. מדהים להרגיש את קפיצת המדרגה שעשיתי בתקופה הקצרה הזו. תודה רבה!

סיון רון | קורס צילום נוף אוקטובר 2015

קורס צילום נוף פותח את העיניים של כל צלם להכיר איך למקד את הצילום ולהשיג מקסימום מהנוף אותה העין רואה ורוצה להעביר למצלמה או לתמונה. קורס זה מומלץ לכל אחד מאיתנו הצלמים. אני אישית למדתי רבות מקורס זה מקווה שכל אחד שירשם לקורס זה רק יפיק את המקסימום מאנשים נפלאים המובילים את הצילום בחברה. תודה מכל הלב.

מנחם קרמר | קורס צילום נוף יולי 2015

הקורס היה קצר ולעניין. תומר מעביר את החומר בצורה מצוינת וזמין לשאלות בשיעור ומחוצה לו. הקבוצה הייתה קטנה ואינטימית וזה מאפשר יחס אישי ולמידה טובה יותר. היה תמהיל טוב מאוד של חומר עיוני ויציאות שטח.

יהודה גן אל | קורס צילום נוף מאי 2015

ממליצה מאוד על הקורס! הקורס הוא קפיצת דרך בתחום הצילום נוף, נותן את מירב הכלים והכל נעשה באווירה טובה! בזכות האכפתיות של תומר וחשיבות ההצלחה של כל אחד ואחד, נותנת תחושה טובה עוד יותר! תודה!!

נילי יעקב | קורס צילום נוף נובמבר 2021

כשמכירים את תומר, מכירים חבר ולא רק מדריך. תומר נותן מעצמו מעל ומעבר. נכון שהכיתה מוגבלת לעשרה תלמידים אבל התחושה היא של שיעור פרטי. תודה על הכול!

אוהד אמיניה | קורס צילום נוף מאי 2021

קורס צילום נוף תומר רצאבי

היה קורס מצוין בהיבט המקצועי ולא פחות מבחינה חברתית. תודה לתומר ולכל חברי הקבוצה. קורס טוב מאוד, ממוקד ואיכותי. הדרכה תאורטית מצוינת עם יחס אישי לכל משתתף בכיתה ובשטח.

גור אסא | קורס צילום נוף פברואר 2021

מומלץ בחום! תומר מקצועי ביותר ועם זאת יודע להנגיש את החומר ולהתאימו לכל קהל. יוצר אווירה נהדרת. שיעורי השטח והשיעורים התיאורטיים עלו על כל ציפיה. תומר עונה בסבלנות רבה על כל שאלה, משפר, מתקן והכל בנועם. מומלץ ביותר. אל תחמיצו.

ענת שיוביץ | קורס צילום נוף פברואר 2021

קורס צילום נוף תומר רצאבי

קורס מצויין, החומר התיאורטי מועבר בצורה ברורה מאוד מלווה בסיכומים מצויינים. שיעורי השטח מעולים. מומלץ מאוד!

עינת איזנמן | קורס צילום נוף מאי 2020

My group in a photography workshop at Mount Zin and Bulbus field in Israel - Tomer Razabi Photography

לכל מי שרוצה לשלב אהבה לטבע ואהבה לצילום, הקורס בהדרכתו של תומר הוא ללא ספק המקום המתאים ביותר. קורס קצר שבו מקבלים המון מידע בשיעורים תיאורטיים שמועברים בצורה מעניינת וברורה, ובשיעורים מעשיים שהם חוויה בפני עצמה - לוקיישנים מדהימים ובעיקר הדרכה אישית. למדתי המון ונהנתי מאד! ובוודאי אגיע שוב לסדנאות או קורסים נוספים.

ספיר חרש | קורס צילום נוף יוני 2019

My group in a photography workshop at Ramon crater in Israel - Tomer Razabi Photography

קורס מעולה לצלמים המעוניינים להתמחות בצילום נוף. מכסה את כל הבסיס הטכני והאומנותי ואף יותר מזה. כל זה בהדרכתו הנהדרת של תומר, תוך מתן יחס ומשוב אישי לאורך כל הקורס. מומלץ!

גל ורון | קורס צילום נוף יוני 2019

My group in a photography workshop In Iceland - Tomer Razabi Photography

קורס חוויתי מאוד, מהנה ומקצועי מאוד, עם יציאות שטח רבות ומגוונות באתרים שונים ומקסימים בארצנו הקטנטונת. יחס אישי כמעט, מענה לכל שאלה, התלבטות, התייעצות והכל במאור פנים וברצון לעזור ולסייע להצלחה מירבית. צוות הדרכה מעולה ומקצועי עם יכולת העברת החומר הנלמד בצורה ברורה והרצון לתת, לעזור, להטמיע הינו יוצא מגדר הרגיל. ממליץ בחום גדול, ובעברית פשוטה מי שמעוניין/מתלבט ולא הלך, פשוט מפסיד ובגדול.

בני כהן | קורס צילום נוף דצמבר 2018

תמונה מתוך סדנת צילומי לילה וכוכבים בחווארי מצדה - תומר רצאבי

האווירה בקורס היית נהדרת. תומר לא רק איש מקצוע הוא גם יודע להעביר את הידע בצורה קלה ומובנת. תומר תמיד עם חיוך ורצון לעזור בכל פרט קטן ביותר. אני זכיתי בזה שעשיתי את הקורס אצל תומר. ממליץ מאוד, שווה כל שקל.

ישראל יוסף | קורס צילום נוף אפריל 2018

קורס צילום נוף תומר רצאבי

הקורס עמד בכל ציפיותי. התוכן עבר בצורה טובה וברורה, תוך שמירה על אווירה טובה, שזה גם חשוב מאוד. קיבלתי את כל הכלים וגיליתי את כל הסודות של עולם צילום הנוף, שמבחינתי זה ציון 100 על מבנה ותוכן הקורס. ממליץ מאוד!!!! תומר הוא אדם זהב!!!